Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Uygulamalar İçin App Store Optimizasyonu

Bugünlerde App store arenası hemen hemen eski organik arama sonuçlarının olduğu konumda sayılır. Bir mobil uygulama sahibi veya geliştiricisi olarak App store optimizasyonuyla (ASO) ilgili ne kadar çok şey biliyorsanız rakiplerinize karşı elinizde o kadar koz var demektir. Bu aynı zamanda eski tip SEO becerilerinizden faydalanmanızın oldukça kârlı bir yöntemi haline de dönüşebilir. Algoritmalar yeteri kadar gelişmemiş olduğundan rakipler onları lehlerine kullanmanın yollarını aramaktalar. Bu yönde faydalı bulduğumuz bazı bilgileri sizlerle paylaşarak daha etkin ASO taktikleri geliştirmenize yardımcı olmaya çalışacağız.

Çeşitli App Arama Motorları

Tıpkı SEO’nun eski günlerinde olduğu gibi optimize edilecek farklı farklı platformlar var fakat şansınıza bu sefer bunu her biri içi farklı app türevlerini kullanarak yapabilirsiniz. Apple App Store ve Android Market en büyükleriyken Blackberyy App World, Samsung Apps Store, Nokia Store, GetJar ve Windows Phone Marketplace sadece alternatif olabilecek türden.

Bütün app store’lar, sizden kendi teknik ve ahlaki prensiplerine göre bir app hazırlamanızı ister. Hazırladığınız app, app store’a eklendikten …

Haberin devamı için www.seozeo.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Uygulamalar İçin App Store Optimizasyonu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş