Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Sosyal Medya İçeriklerinizi Planlamak için “Buffer”

Sosyal medya günlük ve iş hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Gündemi takip etmek, takipçilerle etkileşim içinde olmak, eğer bir şirketseniz takipçilerinizi yeni kampanyalardan haberdar etmek için sosyal platformlarda çok uzun vakit geçirebiliyoruz.

Sosyal ağ kullanımında Facebook ve Twitter, birçok kullanıcı ve şirket için başı çeken iki mecra olarak öne çıkıyor. Gün içinde bu ağları etkin bir şekilde kullanabilmek ve sizi takip edenlerle etkileşiminizi artırabilmek için belli bir düzen içinde sosyal medya hesaplarınızı kullanmanız gerekiyor. Buffer da markalara sosyal medya içeriklerini planlamak için kolaylık sağlayan bir uygulama olarak öne çıkıyor.

Buffer ile Facebook, Twitter, Linkedin ve App.net hesaplarınızı tek bir yerden kontrol edebiliyorsunuz. Buffer üzerinde hangi sosyal ağa, hangi sıklıkta, hangi günler ve hangi içerikleri gireceğinizi planlayabiliyorsunuz. Buffer hakkında daha fazla detay vermeden sosyal medya paylaşımlarıyla ilgili kısa bir nota değinmek gerekiyor. Bu tür uygulamalar ile kullanıcılar çok sık bir şekilde paylaşım …

Haberin devamı için www.eticaretmag.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş