Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Site Hakkında

Amaç

Algoritmayı kurmak çok zor oldu. Amaç ne olacak, başlıklar ne olacak, kime ne verecek, hedef kitle kim. Kime ne faydası olacak ve benzeri sorular.

Haber Seo’nun amacı, profesyonel veya profesyonel olma yolunda ilerleyen özel veya tüzel kişilerin haberlerini haber etmektir. Haberlerin giriş bölümlerine yer verilmiş olup meraklı kitlenin ilgisini çekmesi durumunda ilgili bağlantıya gideceği şekilde bir içerik oluşturulmuştur. Yani bizden size ziyaretçi geliyorsa, yazınıza gerçekten ilgi duyulmuştur. Çakma ziyaretçi gelmez.

Orta vadedeki amacımız, kurduğumuz konsepti daha da güçlendirebilmek. Doğru bir girişim olduğuna inandığımız ve seo işi ile uğraşan kişilerin takıntısız ve marjinal insanlar olduğundan yola çıkarak kimseyi prosedürler ile oyalamak istemedik. Ama yine de “yok hacı, kaldır sitendeki bütün yazılarımı” diyen olursa, memnuniyetle özür diler, eklemesi çok zor olmuşsa da kaldırması çok daha basit olacaktır. Tabi bu arada sitemizde “bot” kullanılmadığı için yeni yazılarınızdan da haberdar ederseniz, hemen eklemek isteriz. Etmesenizde biz nasılsa takip ediyoruz.

Reklamlar

Reklamlardan gelir beklentimiz yüzde sıfırdır. İlanları, “doğru veya yanlış dernektir” diye yorumlamıyoruz. Zira herkesin doğrusu kendinedir. Amacımız “seçim sizin olsun, yeter ki yardım elinizi birilerine uzatın” şeklindedir. Gerçek sosyal sorumluluk projelerine yer vermek istiyoruz. Amacınız backlink almak olmadığı sürece ve ortada sosyal sorumluluk anlamında bir girişim varsa başımızla beraber.

Seo Aranıyor

Seo arayan özel veya tüzel kişiler bize mail atarak, ücretsiz olarak yayınlayacağımız taleplerini kısaca belirtebilirler. Amacımız bir şekilde çarkın dişlilerinin dönmesine yardımcı olmaktır.

Kurumsal Seo

Bu bölümde sadece sertifikalı kişi ve kurumlara yer verilmektedir. Zamanla tamamının girişi yapılacaktır. Sizlerde gönderimde bulunabilir, işin hızlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Cool Seolar

Kaynaklar çok az. Nedense kimse kendi hakkında pek fazla bir açıklama yapmamış. Yoğunluktandır. Düşündük ki bu bölümde hem kendine reklam hem de yeni kuşağa ışık tutabilecek otoriteler yer alsın, herkes öğrensin. Belli bir seviyedeki herkesin yer almasını isteriz.

Melek Yatırımcılar

Hayal gücü ve teknik becerileri çok fazla insanımız var. İmkan tanımak lazım. Sonuçta başvurusu reddedilse bile girişim girişimdir. Kendini “Fikir Hırsızı” değil “Melek Yatırımcı” olarak gören herkese yer vermek isteriz.

Seo Yarışmaları

Düzenlemek istediğiniz bir seo yarışmasını bizlere bildirin ki, herkes haberdar olsun, herkes katılsın. Bizden size 1 kişi bile gitse ne mutlu bize. Tabi ki bunun için de bir talebimiz yoktur.

Seo Paketleri

Profesyonel anlamda bir seo paketi hazırladınız. Haber verin haber edelim. Kâr kârdır. Bölümün amacı, dinamizm sağlayabileceğini düşünmek. Yer versek mi vermesek mi diye düşünene kadar, “en iyisi yer verelim, desteklenirse durur, desteklenmezse kaldırırız” diye düşündük.

Fikir Avcısı

İlginç ve yaratıcı olduğuna inandığımız projelere yer vermeye çalışıyoruz. Amaç, hem haberdar etmek, hem de fikirden yeni fikirlerin oluşabilmesine vesile olabilmek.

Alet Çantası

İnanın hiç bir site sahibini tanımayız. Ama bir gün tanışırız nasılsa. Amacımız “elinizin altında mutlaka olmalı” dediğimiz sitelere yer vermek. Yoksa bir çıkarımız söz konusu bile değil. Zaman içinde yenileri eklenecektir.

Footer Bölümü

Otorite bağlantıların en önemlilerinin sürekli elinizin altında bulunmasını istedik. O yüzden en önemlilerine yer verdik. Mutlaka ki daha da iyileri vardır. Yanlış olduğunu bilsek de şimdilik Türklere yer vermedik. Bir sitenin paravanı gibi anlaşılmak istemedik.

Seo Kitapları

Önemli olduğuna inandığımız için bu başlığada yer verdik. Eksik çoktur. Maksat böyle bir başlığa da yer vermekti. Zamanla eklenecektir. Sizler de haberdar ederseniz dahada büyüyecektir.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Site Hakkında, 10.0 out of 10 based on 6 ratings