Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Seo Uyumlu Site Nasıl Yapılır?

Seo uyumlu bir internet sitesine sahip olmak isteyen kişinin ilk işi uygun bir domain almaktır. Domain seçerken de uzmanların domain seçimi konusunda paylaştıkları bilgileri dikkate almakta yarar vardır. Domain seçiminin de sitenin alacağı ziyaret sayısı konusunda olumlu veya olumsuz etkileri olacaktır. Domain seçimi yapıldıktan sonra kaliteli hizmet veren bir firmadan hosting alınmalıdır. Bu iki başlangıç adımı atıldıktan sonra site içeriği hazırlanmaya başlanabilir.

Yalnızca backlink alarak ve sosyal medya sitelerinde aktif olarak Seo olayının hakkını vermek mümkün olmaz. Buna ek olarak birçok noktaya dikkat etmek gereklidir. Öncelikle internet sitesinin içeriği tamamen özgün olmalıdır. Başka sitelerden ve kaynaklardan kopyalama olmamalıdır. Kullanılan kelimeler anlatım biçimi ve tarz tam anlamıyla benzersiz olmalıdır. Rastgele yazılmış ve özensiz makaleler her zaman zarar getirecektir. Sitede yayınlanan makaleler okuyucu üzerinde bir amatör tarafından yazıldığı izlenimini bırakmamalıdır. Amatörce ve özensiz yazılmış makaleler arama motorları özellikle Google ve de ziyaretçiler tarafından sevilmez.

Sadece belli bir uzunluğu yakalamak için boş laf ile doldurulmuş makalelerden kaçınılmalıdır. Yayınlanan tüm makalelerin bilgi anlamında değeri olmalıdır. Makaleler kendini tekrar etmemelidir. Çok uzun ve anlamını kaybeden …

Haberin devamı için www.seoric.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Seo Uyumlu Site Nasıl Yapılır?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş