Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Seo Teknikleri Üzerine Ağustos 2013 Google Seo Sıralaması

Sayfaların bulunduğu ülkeyi ve dili Türkiye olarak seçtikten sonra “Seo Teknikleri” sıralamalarında “Seo teknikleri için hızlı etki ve olumlu sonuçlar açısından profesyonel kurumlara yaptırmamız sağlıklı sonuçlar verecektir” ile profesyonel seo ilk sırayı alıyor. İkinci sırada ise “google seo teknikleri, seo nedir, seo teknikleri, google seo, seo makale, seo analiz, seo araçları, seo nasıl yapılır, seo, siteyi üste çıkarmak” ile google seo teknikleri, üçüncü sırada; “SEO alanında benzersiz rehberler ve kaynaklar üreten Bilkent Cyberpark merkezli bir seo ajansı. Majestic seo ve Moz’un Türkiye partneri” ile seozeo, dördüncü sırada; “Seo teknikleri ile sürekli değişkenlik gösteren seo tekniklerinin anlatıldığı bilgiler vermektedir” ile seo hocası, beşinci sırayı “Google Seo teknikleri, wordpress’de ücretsiz backlink alma ve teknoloji üzerine makaleler bulabileceğiniz Seo yorum, kişisel bir web ” ile seo yorum, altıncı sırayı “Seo nedir nasıl yapılır öğrenmek ister misiniz? Dünyanın en iyi seo tekniklerini anlattığım seo rehberinde sitenizi optimize ederek google’da 1.sırada olmanın” ile seo rehberi, yedinci sırayı sıralada yeni yeni göze çarpan b2p, sekizinci sırayı “Google Web Seo hizmeti ve kurumsal Seo Danışmanlığı Arama Motoru Optimizasyonu seo teknikleri ile seo Hizmeti ve kurumsal seo danışmanı rehber sitesi” ile seo planı, dokuzuncu sırayı “Herkesin kullanabileceği Seo teknikleri nelerdir ve hangileri en iyisidir? Bu yazıda hedefimiz ücretsiz Seo tekniklerini incelemek.” ile seomium alıyor.

Google ikinci sayfaya bir göz attığımızda ise; onbirinci sırayı ” Seo teknikleri, Seo’nun en kapsamlı ve her geçen gün değişen/gelişen konularından biridir. Genel olarak Seo ile ilgili yapılan tüm çalışmaları” ile seokolog, onikinci sırayı “En basit 5 Seo tekniği” başlıklı yazısı ile daha net, onüçüncü sırayı “Farklı teknikler kullanılarak ölçümleme yapan araçları kullanarak (Arama Motoru Optimizasyonu) Seo analizi yapabilir ve sitenizin gelişimini…” ile anıl türker, ondördüncü sırayı ” Bir blog açarken hedeflediğimiz şey; popülerlik, sitemize fazla ziyaretçi girmesi ve çok takip edilmektir. Tüm bunlara ulaşmak için açtığımız” ile mumya, onbeşinci sırayı “Sitenizi Arama motorlarında üst sıralara yükseltmenin sırrı” ile karabulut, onaltıncı sırayı, listelere yeni giren “SEO Teknikleri ve Google Mantığı. Navigasyon: Ana Sayfa > Seo > SEO Teknikleri ve Google Mantığı Etiketler: arama motoru, backlink, google” ile jih4d, onyedinci sırayı “Arama motoru optimizasyonu, seo teknikleri hakkında bilgi ve yöntemler yer alır” ile sanal bilişim, onsekizinci sırayı “İnternet üzerine yapılan çalışmalarımızın şüphesiz en önemli amacı İnternet kullanıcısına ulaşmak. Ben uzun zamandır yazılarını takip ettiğim” ile shift delete, ondokuzuncı sırayı “Seo (Search Engine Optimization), yani arama motoru optimizasyonu, web sitesi veya blog ile ilgili özen gösterilerek ilgilenilmesi gereken en önemli konudur.” ile güncel net ve yirminci sırayı ise “Dönüşüm Odaklı Seo Teknikleri (DOST). -Sosyal Medya Entegrasyonu -Hemen Çıkma Oranı – Bounce Rate -Arama Sonuçlarında Tıklanma Oranı -Site” ile hostingturk siteleri alıyor.

Seo sıralamasında üçüncü sayfaya baktığımızda ise yirmibirinci sırayı “Seo uzmanlari tarafından uzman yorum’da SEO teknikleri ve bilgileri. Arama motoru optimizasyonu amaçlı kullanılan web programlama teknikleri.” ile uzman yorum, yirmiikinci sırayı “Kısaca Seo uzun olarak Search Engine Optimization, Arama motorlarında kolay çıkmayı sağlayan tekniklerdir.” ile php kodları, yirmiücüncü sırayı “İki yazıda aktaracağım Facebook Seo Teknikleri ile Facebook sayfanızın hem Google hem de Facebook aramalarındaki görünürlüğünü arttırabilir” ile sosyal medya rehberi, yirmidördüncü sırayı “Siteniz için uyguladığınız seo teknikleri hatalıysa yükselme yaşamanız zor olacaktır.Seo türleri kendi içinde black hat seo ve legal seo diye ikiye” ile aydın yazgı, yirmieşinci sırayı “i Seo Taktikleri? “Yeni” Seo taktikleri ile ilgili olarak verdiğim cevap şu şekilde: 1) Kaç tane link oluşturduğunuza değil de ne kadar ” ile iyi net, yirmialtıncı sırayı “Her site farklı Seo teknikleri ister. Çünkü Google mühendisleri, algoritmalarının tam olarak çözülememesi için yapay zeka sahibi sistemler geliştirmiştir” seo amo, yirmiyedinci sırayı “Seo Teknikleri” ile bir Facebook sayfası, yirmisekizinci sırayı “Seo teknikleri konusunda uzun süredir devam eden bir çok tartışma bulunmaktadır. Herkes tarafından Seo aynı şekilde algılanmamakta ve bu durum da” ile antalya tasarım, yirmidokuzuncu sırayı “Dünyaca ünlü Rus Arama Motoru, Yandex geçtiğimiz yıl büyük yatırımlarla yandex olarak Türkiye pazarına adım attı.” ile yirmi mart ve otuzuncu sırayı ise “Şu an için dünyada bir anket yapılsa galiba kullanılan blog sistemlerinden en çok oyu WordPress alır. Küçük büyük herkesin bildiği WordPress Seo’da sınırsızdır ” ile cilil bayer blogspot sitesi yer almış durumdalar.

Son olarak seo sıralamasında dördüncü sayfamıza baktığımızda yine oturbirinci sırada yirmi mart göze çarpıyor. Otuzikinci sırada ise “Sınırları Zorlayan Seo Teknikleri Sınırları Zorlayan SEO ve Nedenleri Belirli seo tekniklerimiz vardır hepimizin.” ile hit sohbet ve otuzüçüncü sırada yine celil bayer’e ait blogspot bulunmakta. Otuzdördüncü sırada ise “Seo teknikleri, meta tag etiketleri teknikleri, heading etiketleri, dahili ve harici link çıkışları, alt ve title etiketi kullanımı teknikleri, yardım.” ile adsense web, otuzbeşinci sırada “Resimler için SEO yani Görsel Seo için bazı püf noktaları vereceğimiz bu yazımıza geçmeden önce kısaca öneminden bahsetmek istiyoruz.” ile 9pr, otuzaltıncı sırada “Seo teknikleri web sitelerinin arama motorlarında daha iyi yerlere gelerek ziyaretçi çekmesi için yapılan çalışmalar bütünüdür.” ile seo ekibi, otuz yedinci sırada Türkiye’nin en ünlü webmaster forumu “Yapılan yorumları makalenin başına ortasına yazı gibi ekletme (makenin genel görünümü bozmadan yorum oldugu belli olacak şekilde ) 2) Otorite siteye link ” ile R10 geliyor. Otuzsekizinci sırada ise “Google’ın yeni algoritma değişiklikleri olan Panda ve Penguin ile yeni Seo teknikleri gelişti ve link building teknikleri de değişti.” ile dijital ajanslar, otuzdokuzda “seo teknikleri ile ilgili tüm videoları yüksek görüntü ve ses kalitesiyle izle.” ile izlesene, kırkıncı ve son sırada ise “Web Siteniz İçin Google Seo Teknikleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Google Seo Önemi.” ile srn web tasarım geliyor.

Seo reklamlarına göz attığımızda ise ilk sayfada; “Seo Sihirbazı Seo Uzmanı – Güncel Seo Dersleri Anlatan Blog‎” ana başlığı ve “Seo Uzmanın’dan Güncel Seo Dersleri‎” alt başlığı ile seo sihirbazı göze çarpıyor. İkinci sayfada ise, “Seo’da Devrim – SEO için en son teknoji ile Tanışın‎” ana başlığı ve “Şimdi Türkiye’de Yalnız Bizde !‎” şeklindeki alt başlığı ile bing gelirken, hemen altında “SEO Danışmanlığı‎” ile göze çarpan ve “Profesyonel SEO danışmanlığı için bizi arayın‎” ek açıklaması ile nexum var.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Seo Teknikleri Üzerine Ağustos 2013 Google Seo Sıralaması, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş