Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

SalesForce

Salesforce.com gezerken önüme denk geldi, neymiş diye biraz kurcaladım ve web notları diye bir kategori açıp bundan sonra önüme denk gelen bu tarz farklı hizmet sunan sitelere bu kategoride yer vermeye karar verdim. Neyse, sadede gelelim. Sales force, gerek iş ortaklarınız gerek müşterileriniz ve hatta çalışanlarınızın ihtiyaç duydukları uygulama ve mobil cihazları nasıl geliştirip birbirine entegre edebileceğinize ilişkin hizmet sunan bir site.

“Müşteri Şirketi” olmanın yolu, pazarlama ve satıştaki her çalışanı birbirine bağlamak ve müşteri hizmetlerinden geçiyor. Çalışanlarınıza, müşterilerinizi işin kalbine koyan mobil ve sosyal uygulamalar vermeniz gerekiyor. Ürünlerinin bağlanabilmesi için onlara özel uygulama bileşenleri yerleştirmeniz gerekiyor. Dağıtım yapan kamyonları, sevk edilen malları ve ilgili kişilerin hepsini daha iyi müşteri hizmeti sağlamak adına birbirine bağlamanız gerekiyor. Esas soru şu: “Nasıl Müşteri Şirketi olabilirsiniz?” Müşterilerinizin, çalışanlarınızın ve iş ortaklarınızın bugün ihtiyaç duydukları; mobil cihaz ve ürün uygulamalarını nasıl geliştirebilir ve nasıl her şeyi birbirine bağlayabilirsiniz?

Salesforce1 “Müşteri Şirketi” olmanızı ve müşterilerinizle tamamen yeni yollarla bağlanmanızı sağlar. Salesforce1 “Müşterilerin İnterneti” için yeni müşteri platformudur. Yeni nesil uygulama ve cihazlarla, sizi geleceğe taşıyacak bir platforma ihtiyacınız var. Sosyal ve mobil; uygulama ve cihazların sürekli değişen dünyasını destekleyecek bir platform. Salesforce1Platformu uygulama geliştiriciler, iş ortakları, çalışanlar, sistem yöneticileri ve müşterileriniz için bir dizi özelliği beraberinde getirir. Hızla devreye alınabilen Salesforce1 Platformu üzerindeki bu çözümler, kısa sürede fayda sağlayarak yapılan yatırımlardan en yüksek geri dönüşün alınmasını sağlar. Salesforce uygulamaları hem hizmet maliyetlerini düşürür, hem de satışların artmasını sağlayarak gelir artışı açısından yüksek fayda sağlar…

Bilgilerin devamı ve tam hali için www.cloudteam.com.tr sitesini ve www.salesforce.com ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
SalesForce, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş