Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Online İtibar Yönetimi Rehberi

Online İtibar Yönetimi ülkemizde henüz çok yeni! Dolayısıyla bu alanda çalışan şirket sayısı bir elin parmaklarını geçmez bu nedenle online itibar yönetimi hakkında büyük bir bilgi açlığı var. Bunun farkına vardığımızda bu makaleyi yazmaya karar verdik. Keyifli okumalar!

Online İtibar Yönetimi (Online Reputation Management), marka kişi kurum ya da kuruluşların internet üzerinde kişilerde bıraktığı algıların yönetilmesidir. Dijital itibar yönetiminin nihai hedefi olumsuz algıları olumluya çevirmek ve güven inşasıdır. Bu hedefe ulaşmak için çeşitli araçlar ve metodlar kullanılmaktadır. Online İtibar Yönetimi, İtibar Yönetimi’nin önemli bir parçasıdır.

Neden Online İtibar Yönetimi Yaptırmalıyım?

Online İtibar Sizin ya da markanızın güven endeksini doğrudan etkiler. İtibarı zedelenen bir şirket iflas edebilir. Çok ünlü birisi gözden düşebilir. İnternette dolaşan asılsız haberler sizi intiharın eşiğine getirebilir. Yıllar önce yaptığınız hatalar internette sürekli karşınıza çıkabilir. İşe girmek istediğinizde, evlenmek istediğinizde, ortaklık kurmak istediğinizde dijital ortamdaki tüm olumsuz algılar ve eleştiriler sizin itibarınızı yerle bir edebilir. ulusal ve küresel çapta krizlere neden olabilir. Bu örnekleri fazlasıyla artırmak mümkün.

Eğer Markanızı siz kontrol etmiyorsanız başkaları kontrol eder! Markanızı ve saygınlığınızı korumalısınız böylece insanların gözündeki tüzel ya da özel değeriniz yükselir. Marka iseniz satışlarınız artar. İnsanlar size bağlılık duymaya başlarlar. Pahalı olsanız bile tercih …

Haberin devamı için www.seoexecutive.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Online İtibar Yönetimi Rehberi, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş