Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Melek Yatırımcılar | Çağlar Erol

Karşılaştırma platformu Enuygun.com’un ve danışmanlık şirketi Eumeda’nın kurucu ortağı, doktorsitesi.com‘un ortağı ve yönetim kurulu üyesi, tasit.com‘un ortağı. En çok cember.net’in kurucusu olarak biliniyor (aslında eşi Nihan’la birlikte iki kurucusundan birisidir). Bugünlerde de melek yatırımcı, girişimci ve danışman şapkalarıyla çalışıyor.

1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi Elektrik – Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 1999 yılında aynı üniversitede MBA derecesi aldı. Türkiye’de Comnet, IBM, Superonline gibi şirketlerde çalıştıktan sonra Accenture Frankfurt ofisi’nde yaklaşık dört yıl bilişim danışmanı olarak çalıştı.

Türkiye’ye döndükten sonra eşi Nihan Çolak Erol’la birlikte Türkiye’nin ilk online business networking platformu cember.net’i şirketimiz Euda altında hayata geçirdik. Euda / cember.net, 2008 Ocak ayında XING tarafından satın alındı.

R2 International GmbH ile ortak kurduğumuz Enuygun.com, konut kredileri, ihtiyaç kredileri ve taşıt kredileri, kasko, ADSL seçenekleri ve GSM tarifeleri alanlarında karşılaştırma servisi veriyor. Almanya, İspanya dahil Avrupa’nın çeşitli ülkelerindeki kardeş projelerle birlikte büyüttüğümüz Enuygun.com, karşılaştırma alanında ciddi bir potansiyele sahip bir proje.

Eumeda, Türkiye’de internet alanındaki deneyimlerimizle danışmanlık verdiğimiz şirketimiz. İnternet girişimciliğiyle ilgili her konuda sağladığı danışmanlık hizmetiyle ilgili ayrıntılı bilgi için resmi sayfasındaki iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

Çağlar Erol Resmi İnternet Sitesi : caglarerol.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş