Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kurumsal Seo | Vizyon Medya

VizyonMedya 2004 yılından bu yana hizmet verdikleri internet reklamları alanında edindikleri haklı yeri “hedef odaklı, ölçülebilir ve optimum maliyetli” yöntemleri kullanarak kazanmış; ürettikleri projeler “atıl” birer yatırım olmaktan çıkarak, müşterilerine marka bilinirliği ve satış sağlayan “ikinci bir işyeri” şekline dönüşmüştür.”

VizyonMedya kurumsal anlamda da kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Reklam ve tanıtım hizmetleri alanında “Geleceğe Yatırım Yapacak” çalışmalar ortaya koymaktadır.

VizyonMedya ürettiği “Online Reklam ve Pazarlama” projelerini deneyimli ve alanlarında uzman kişilerden oluşan ekibi ile oluşturmuş, her projeye Ölçümleme, Kampanyaların Verimliliğini Artırma, Performans Analizi gibi çalışmaları da dahil ederek kreatif çözümler sunmaktadır. Google Analytics, Google Trends gibi araçları da kullanarak projelerini daha verimli, güncel ve kullanıcı davranışlarına yönelik en doğru hedef kitleyi amaçlayan bilgilerle hazırlamaktadır. İşte bu yönüyle VizyonMedya, kurum ve kuruluşların kurumsal kimliklerini ortaya koyan ve optimum maliyetlerle amaçlarına yönelik müşteriler kazanmalarına yardımcı olan projeler inşa eden turizmden sağlık sektöründe yüzlerce firmaya çözüm sunan sayılı ajanslardan biridir.

Resmi internet sitesi için www.vizyonmedya.com.tr sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kurumsal Seo | Vizyon Medya, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş