Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kurumsal Seo | Bir Dünya Web

İstanbul merkezli Bir Dünya Web geçmişteki tecrübelerini birleştirerek 2012 yılında Bir Dünya Web Çevirimiçi Reklam Hizmetleri adı altında Google AdWords sertifikalı çözüm ortağı, Yandex ve Sosyal Ağ olan Facebook da reklam kampanya yönetimi, satış fırsatları, yeni müşteri yaratma yolunda ilerlemiştir. Bu stratejik ortaklılar sayesinde Bir Dünya Web marka ve firma sahiplerine geniş kapsamlı çevirimiçi reklam hizmetleri sunmaktadır.

İnternet üzerinden reklamlarınız yayınlanırken, arama motorlarında ilk sayfada Google AdWords hesap yönetiminiz. Bir Dünya Web güvencesiyle size sunulmaktadır. Google’da ön sırada yer alabilmek için Google reklamları olan, Google AdWords internet reklam hizmetinden faydalanmanız, sizin arama motoru optimizasyonu olan SEO ( Search Engine Optimization )’nuza fayda sağlar. Tüm Türkiye de Bir Dünya Web ailesi olarak faaliyet gösterebildiğimiz gibi, İstanbul’da da yer almaktayız. Facebook, Foursquare, Twitter ve Linkedingibi sosyal ağ platformlarında firmanıza özel işletme sayfanızı oluşturuyoruz. Dilerseniz yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Günümüzde en çok kullanılan Facebook’da işletmenizin ve markanızın Facebook Reklam alanlarında kampanyalarınızı Bir Dünya Web olarak yayınlıyoruz.

2012 Türk Ticaret Kanuna göre her firmanın web sitesi yapma zorunluluğu olması ile birlikte web siteniziprofesyonel hukuk desteği alarak kanunda yazılı şartlara uygun şekilde Bir Dünya Web aracılığıyla hazırlıyor ve arama motorlarında sizi ön sıralarda gösteriyoruz. Bir Dünya Web çevirimiçi reklamlarınızın kampanyalarını yönetir, takip eder, analiz eder ve başarılı bir şekilde raporlar. Böylelikle markanızı, yeni potansiyel müşterilerinize sizi, çevirimiçi reklamcılıkta başarıyla temsil ederiz.

Resmi internet sitesi için www.birdunyaweb.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Kurumsal Seo | Bir Dünya Web, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş