Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Kaliteli Eğitimin Alternatif Yolu iyibilir.com

Yapılan akademik araştırmalar artık online eğitimin yüzyüze eğitim kadar etkili ve verimli olabildiğini gösteriyor. Öyleki bazı araştırmalar online eğitimin örgün eğitimden daha verimli olduğunu ispatlamış durumda. İyibilir.com, eğitim hangi şekilde olursa olsun en iyi kalitede kullanıcısına sunulmalı ve eğitim alan kişinin gelişimi için teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanılması gerektiğini dile getirirken, eğitimi ciddiye alıyor ve online eğitimle bilgi birikimini aktarabilen sektöründe isim yapmış, kaliteli eğitmenlerle çalışmayı tercih ediyorlar. Bu anlamda eğitim kalitesinden kesinlikle taviz vermeden, tecrübe aktarımını en yüksek seviyeye çıkararak online eğitim deneyimini keyifli bir hale getirmeye çalışıyorlar.

Kaliteli eğitmenlere ulaşmak için artık büyük şehirlerde yaşamanıza ya da büyük şehirlerin trafiğinde zaman kaybetmenize gerek yok. İyibilir.com en seçkin eğitmenleri etkileşimli sanal sınıflarla evinize getiriyor. iyibilir.com nerede olursanız olun, kişisel gelişim boyutunda almanız gereken tüm eğitimleri bir araya toplamayı hedeflemiş. Sadece bu satırlar bile iyibilir.com’u fikir avcısının radarına sokmaya yetti doğrusu.

Peki iyibilir’le neler yapılabiliyor? Kaliteli, isim yapmış, alanında uzman eğitmenlere tek bir platformdan ulaşılabiliyor. Hangi alanlarda kendinizi geliştirmeniz gerektiğini basit testlerle bulabilir ve bu alanları iyibilir.com üzerinden geliştirebiliyor, istediğiniz bir eğitimi arkadaşlarınızla birlikte alarak sosyalleşebiliyor, konusunu iyi bildiğiniz alanlarda bilgi birikimlerinizi paylaşabiliyor ve aldığınız eğitimleri belgeleyip, istediğiniz zaman tek bir tıkla bunu dünyayla paylaşabiliyorsunuz.

Resmi web sitesi için www.iyibilir.com adresini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş