Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

İyi bir SEO Uzmanı Olabilmek İçin İpuçları

Eğer işteyseniz, websitenizin SEO’sunu iyileştirmek için hemen yapılması gereken birtakım şeylerin olduğunu bilirsiniz. Belkide diğer sekmede şuanda bir sosyal ağ açık, ve hatta beklide son on dakikadır emailinizi kontrol ediyorsunuzdur. Gerçekten son 1 saatte ne kadar iş yaptınız? Son birkaç günde? Yada son bir ayda? Sizin mesleğinizi yapan birine ödeme yapıyor olsaydınız, daha fazlasını beklemez miydiniz? Ne kadar üretken olduğunuzu yargılayın.

Bugünün zor ekonomisinde sürekli üretkenlikleriyle övünmeye çalışan SEO uzmanları, odaklanmaları gereken şeylerden giderek uzaklaşıyorlar. SEO’da optimizasyon (en iyileme) şunu belirtir: her zaman arama görünürlüğünü artırmak için yapılabilecek daha fazla şey vardır; bu sbeple ne kadar hızlı ve akıllı çalışırsanız o kadar iyi sonuçlar alırsınız ve kazandırdığınız kişiler o kadar mutlu olur.

Yinede çoğu SEO uzmanı dikkat dağıtıcı bir sürü unsurun bulunduğu ve sürekli yeni bir şeylerin ortaya çıktığı webde yaşıyor.yapılacak bu kadar çok şey varken üretkenliği nasıl artırabilirsiniz? Daha da önemlisi yavaş yavaş tembelliğe kaymayı nasıl durdurabilirsiniz?

Geçmişte kendimi işleri boşlamış bir şekilde buldum. Üretkenlik seviyem gerçeğiyle yüzleşmek zorundayım.Azalan dikkatim, ihmal edeceğim bir konu olmaktan çıkmıştı. Aşağıdaki fikirler benim son 12 ayda denediğim ve test ettiğim taktiklerdir. Gururla söylüyorum ki; üretkenliğimi 2012′de nasıl bu kadar artırdığım ile ilgili takdirler aldım. Taktiklerim işe yarıyor olmalı.

1) “Stay Focused”

StayFocusd, zaman kaybettiren web sitelerinde harcayabileceğin süreyi sınırlandırarak üretkenliğini artırır.Ayrıntılı uzantısı olan Stayfocused, üretkenliğinizi öldürecek websitelerinin kara listesini yapmanızı sağlar ve onlar üzerinde harcayabileceğiniz baya zaman hazırlar. Üstelik buna kara listenizden …

Haberin devamı için www.profesyonelseo.com.tr sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
İyi bir SEO Uzmanı Olabilmek İçin İpuçları, 9.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş