Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Hepimiz Birimiz İçin Diyor GrupHediye.com

Düğün/nişan, doğum günü, terfi vb. toplu hediye alma süreçlerini daha eğlenceli ve daha kolay hale getirmek için 2011 yılında hayata geçirilmiş yenilikçi bir web platformu. Diyelim ki iş yerinden bir arkadaşınızın doğum günü. Tüm ofis toplanıp hediye alacaksınız. Peki parayı kim toplayacak? Hediyeyi kim alacak? Hediye almak istediğiniz kişi nelerden hoşlanır? İtiraf edin, bazen böyle anlarda “parasını versek de kendi ne istiyorsa onu alsa” diyoruz!

İşte GrupHediye.com bu dilekleri yerine getirmek için kurulmuş bir kurguya sahip. Parayı online olarak topluyorsun, yani “parayı kim toplayacak?” derdi yok. Toplanan para Master Card olarak hediye sahibine ulaşıyor. Yani “ne hediye alalım ve kim dolaşıp da hediye alacak?” dertleri de ortadan kalkıyor. E bunlar kolaylık değil de nedir?

Tabi sadece “hediye için mi var?” diye düşünenler olacaktır. Tabi ki sadece hediye değil. Akla gelebilecek her türlü para toplama aktivite, GrupHediye sayesinde kolayca gerçekleştirilebiliyor. Yani yapılabileceklerin tek sınırı yaratıcılığınız.

GrupHediye.com kendi dilleriyle hedeflerini şöyle açıklıyor: “Hediye alan/veren herkes için vazgeçilmez olup, e-ticaret platformları arasında GrupHediye.com altyapısını yaygınlaştırarak pazara hizmet veren bir grup ödeme sistemine dönüşme hedefiyle çalışarak da kendimizi mutlu etmek istiyoruz.” Site nasılsa daha da gelişecektir. Ama biz, bu yaratıcı düşüncelerinden dolayı tebrik ediyoruz. Fikir avcısı araştırmaya devam ediyor.

Resmi web sitesi için www.gruphediye.com adresini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş