Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

E-Ticarette Riski Enaza İndirmek İçin PayU.com.tr

Birçok e-ticaret sitesi farklı banka POS’larına sahip olmadığı için müşterilerine taksit fırsatını verimli bir şekilde sunamıyor ve ciro kaybediyor. PayU ile çalışan işyerleri ise farklı kredi kartı bağlılık programlarına (Bonus, World, Axess, Maximum, Card Finans ve AsyaCard) dahil müşterilerine taksit fırsatı sunduğu için ticaret hacimlerini artırıyor. Yani bir e-ticaret siteniz varsa, pos cihazınız olmadan, birçok banka ile birden çalışma imkanına sahip olabiliyorsunuz. PayU, uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimini, Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirerek, sektörde faaliyet gösteren e-ticaret firmalarının önemli bir iş ortağı olma yolunda ilerliyor. Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, halihazırda 16 ülkede faaliyet göstermekte olup, Türkiye’de operasyonlarına 2011 yılının Eylül ayında başlamış.

PayU Türkiye, uluslararası düzeyde kazandığı bilgi ve deneyimini, Türkiye e-ticaret pazarının ihtiyaçlarına göre yeniden şekillendirerek sektörde faaliyet gösteren e-ticaret firmalarının önemli bir iş ortağı olmayı hedefliyor. Özellikle üye işyerlerinin risklerini minimize edecek katma değerli servisleriyle sektörde önemli bir ihtiyacı karşılamayı da amaçlıyor.

Sanal POS çözümleri, gelişmiş sahtecilik (fraud) önleme filtreleri, 7 gün 24 saat hizmet veren uzman sahtecilik izleme ekibi ve daha birçok servisle PayU Türkiye, bir yandan e-ticaret işletmelerinin hizmet kalitesini artırırken, diğer yandan Türkiye’nin önde gelen banka ve lisansör kuruluşlarıyla yaptığı işbirlikleriyle sektöre yenilikçi bir hizmet anlayışı getirdi. Mutlakaki herkesin haberi vardır PayU’dan. Ama herkesin haberi olmuş olması, fikir avcısının sayfalarında yer almayı haketmediği anlamına gelmiyor. Bizce, yaratıcı ve bir okadarda işlevsel bir ödeme sistemi girişimi.

Resmi web sitesi için www.payu.com.tr adresini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş