Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Domain Avcıları İçin Kısaltma Bulucu

1998 yılından bugüne kadar aldığı bir çok ödül ile (Britannica İnternet Rehberi Ödülü, Exploratorium Üniversitesi en iyi 10 site ödülü, Family Tree Magazine‘den günün sitesi, LockerGnome‘den favori siteler, PC Magazine, en iyi 100 online web sitesi, PC World, internetin yıldızları, TechTV TheScreenSavers haftanın sitesi vb.) bilgisayar, teknoloji, telekomünikasyon, askeriye ve daha birçok kategoride tüm dünyadaki kısaltmaları veritabanında her geçen gün çoğaltan bir web sitesi. Sitenin oldukça gelişmiş arama kriterleri var. Elinizde kısaltma harflerden oluşturulmuş bir domain var, ama anlamını bilmiyorsunuz. Site üzerindeki 750.,000 den fazla kısaltmadan en az bir kaç tanesi mutlaka işinize yarayacak, pazarlama gücünüzü artıracaktır. Site üzerinde 200 den fazla ülkeye ait kısaltma bulunuyor. Tabi bunlar içinde Türkiye’de var. Site, aylık ortalama 4 milyonun üzerinde sayfa gösterimi ve 1 milyonun üzerinde ziyaretçi potansiyeline sahip.

Acronymfinder sitesi bu veritabanını oluşturmak için TheFreeDictionary, OneLook ve Dictionary başta olmak üzeri bir çok saygın dil şirketi ile işbirliği yapıyor. Acronymfinder bir çok okul, kütüphane, üniversite, savunma sanayileri, çevirmen ve devlet sitelerince güvenilir bir referans kaynağı ve otorite olarak kabul görmüş bir web sitesi. Siteye her ay yaklaşık 5.000′den fazla yeni kısaltma tanımı, testleri birden fazla kaynak ile doğrulanarak, kategorize edilerek deneyimli editörler tarafınca düzenleniyor. Site 1996 yılında Mike Molloy tarafından kurulmuş.

Site üzerinde herhangibir arama yaptığınızda önünüze bilgi teknolojileri, askeriye ve hükümet, bilim ve tıp, organizasyon ve okullar, finans ve iş dünyası, argo ve chat dili şeklinde kategorilerde ayrı ayrı sonuçları görebilirsiniz. Burada anlatmaya çalışmaktan çok siteyi ziyaret edip biraz kurcaladığınızda çok çok daha fazla ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Detaylı bilgi için www.acronymfinder.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Domain Avcıları İçin Kısaltma Bulucu, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş