Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Bağlantı Ağacı; Linkwheel

Bağlantı Ağacı (Linkwheel), çok çeşitli bağlantıların birbirleriyle karışık biçimde (Çapraz, düz yada ard arda) bağlanarak oluşturulan link silsilelerine verilen isimdir. Bu ağaç, çok sayıda ve farklı platformlardan alınan bağlantılardan da oluşabilmektedir. Genel olarak basit seo organizasyonlarına nazaran; zor, meşakkatli ve aşırı rekabetin olduğu popüler arama motoru kelime sonuçlarında kullanılır.

Bağlantı ağaçlarında ana etki siteleri ve ara etki siteleri bulunur. Ana etki siteleri, web sitenize direkt olarak bağlantı alınanlar, ara etki siteleri ise ana etki sitelerine bağlantı sağlayan sistemlerdir. Seoric, bağlantı ağacı paketlerinde bu oranları seçebilmenize ve kelime rekabet derecesine göre dilediğiniz güçte ağaçlar oluşturabilmenize olanak sağlar.

Ekip olarak sosyal link platformlarının avantajlarını ve imleme sistemlerini kullanarak geniş bir link yelpazesi oluşturuyor ve bu yelpazenin gücünü web sitenize yönlendirebiliyoruz. Seoric, bağlantı ağacı paketlerinin normalden daha güçlü seo çalışmaları sağlayabilen avantajları;

  • Yüksek sayıda ve akımlarla birbirlerine bağlı bir link potansiyeli oluşur.
  • Tek hedef yerine güç eşit şartlarda dağıtılır. (Bu arama motorlarının filtre algoritmalarından etkilenmeyen seo çalışmalarına olanak tanır.)
  • Güvenliğin ve sağlamlığın bir arada olduğu titiz bir SEO çalışmasıdır. Dolayısıyla etkiler uzun süreli ve güçlü olacaktır.
  • Tüm link çeşitlerinin kullanılabilirliğini maksimum düzeydedir.

Tüm bu avantajların yanında, Seoric’ i tercih etmeniz Linkwheel çalışmalarını sizin için profesyonel bir ekibin oluşturacak olması demektir. Aşağıdaki bağlantı ağacı diagramı, dilediğiniz yoğunlukta çalışma sağlayabileceğiniz şekilde sizler için oluşturuldu. Seçimlerinizi özel olarak yaparak, dilediğiniz yoğunlukta backlink ağları oluşturabilirsiniz.

Haberin devamı için www.seoric.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)
Bağlantı Ağacı; Linkwheel, 9.0 out of 10 based on 1 rating

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş