Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Açılış Sayfaları (Landing Pages)

İster iş ister blog yazıları yazmak, ister potansiyel müşterileri çekecek e-postalar oluşturmak veya YouTube kanalı için video çekmek olsun, başarılı “inbound” pazarlamacılar usta içerik yaratıcılarıdır. Fakat konu açılış sayfaları ( landing pages ) olunca birçok insan hemen dönüşümlere bakıyor.

“Kullanıcılar hangi sıklıkta yarattığım formları dolduruyorlar?” “Hangi uygulama daha iyi performans sergiledi?” “Tek bir sayfanın ziyaret oranı nedir?” Tüm bu ölçülerin ne kadar işe yarıyor olduğu, hali hazırda neyi iyi yaptığınızın bir özetidir: dikkat çekici içerik yazmak.

Fakat etkin bir varış sayfası yazısı yazmak, örneğin bir blog yazısı yazmaktan biraz daha farklıdır. Varış sayfası yazılarının görünüşte ufak ama dönüşümler üzerinde büyük etki yaratan bazı nüansları vardır. Eğer harika bir varış sayfası yaratmanın en etkili ve hızlı yolunu arıyorsanız, aşağıdaki 7 uygulamaya dikkat etmenizi öneririz:

1) Eylem Odaklı Bir Dil Kullanın

Açılış sayfanızdaki yazının başarılı olması için eyleme çağıran bir yazı kadar yazınızda eyleme çağrı ( call to action ) fiilleri kullanmanız da çok önemlidir. Varış sayfaları özellikle göz kırpma (blink) testine maruz kalır (ziyaretçileri o an baktıkları sayfadan tıklayarak gidecekleri yeni bir sayfaya yönlendirmeniz …

Haberin devamı için www.synergyistanbul.com sitesini ziyaret ediniz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Beğendiysen Paylaş

Yorum yapabilmek için kayıtlı kullanıcı olmanız gerekmektedir. Giriş